продукція 5.ua

В Україні 40% продукції на ринках є контрафактною

Перевірок не проводили з 2014-го до кінця 2015 року

"Свого часу був накладений мораторій на проведення перевірок. І, на превеликий жаль, цей мораторій дещо розслабив наших виробників. Але стосовно дотримання показників, якості та безпечності, наші відповідальні виробники дотримуються норм і випускають нормальну продукцію. Інша справа, що у нас дещо послаблені процедури проходження митного контролю, це питання до тих хто пропускає цю продукцію на територію України". Про це в "Інформаційному ранку" повідомила провідний інженер науково-дослідного відділу стандартизації ДП "УкрНДНЦ" Світлана Кохан.

"Мораторію вже немає. Пані Ляпіна (голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна – 5.ua) пояснила стосовно того, що мораторій на проведення перевірок не поширюється на харчові продукти, тому відповідно до процедури, які передбачені Мінекономрозвитку і Держспоживслужбою, зараз напрацьовуються графік проведення перевірок. Я думаю, що вони в останньому кварталі 2016 року почнуться. Виробники готуються до перевірок", – додала Кохан.

Повну версію програми "Інформаційний ранок" про перевірки якості харчових продуктів на українських ринках дивіться нижче:

Попередній матеріал
Фейгін вимагає негайно допустити його до справи Сущенка
Наступний матеріал
У Туреччині від роботи відсторонили 13 тис. поліцейських