В УДО влаштували змагання охоронців vip-персон (репортаж)

  Бійка між охоронцями VIP-персон. В Управлінні державної охорони відбулися змагання з рукопашного бою серед офіцерів відомства. На ринзі зустрілися охоронці Президента, голови Верховної Ради, керівництва Кримської автономії та інших посадовців.

  Хочеш бути охоронцем перших осіб держави - мусиш перемагати. Хлопець у білому кімоно, що пильнує спокій Януковича, переконливо доводить свої бійцівські здібності, лупцюючи колегу з управління держохорони. Тримають марку і бодігарди Президента. Анатолій, який уже два роки охороняє главу держави, за 25 секунд перемагає без особливих зусиль на ринзі. Щоправда, часу на те, щоби бути у формі, не так і багато. Робота заважає.

  Вдалий виступ на змаганнях для цих офіцерів може стати шансом стати охоронцями керівників держави. Тож у першості УДО з рукопашного бою беруть участь бійці різних підроздлів держохорони. Декому з них, як от цьому велетню, вдається побороти і бійців з президентської раті. Щоправда, чільник УДО заявляє - зарплати в охоронців VIP-персон не зміняться.

  Валерій Гелетей, начальник УДО: "Немає в нас різниці. Чи це охорона Президента, чи Прем`єр-міністра чи охорона комендатури. Є відповідний стандарт по якому нараховується заробітна плата".

  Загалом на ринзі мали битися 80 офіцерів УДО. Проте не всі з`явилися на змагання. Тож декому перемогу зарахували одразу ж. Пари супротивників обирали жеребкуванням. В УДО запевняють, що охоронців Віктора Ющенка і Віктора Януковича один проти одного ніхто навмисно не виставляв. Самі ж бійці кажуть, що їм байдуже кого вони охороняють. Адже це просто робота.

  Олександр Аргат, 5 канал: "А от охоронцям Юлії Тимошенко не судилося зійтися у двобої з охороною Віктора Ющенка. Команда прем`єра надто загружена, людей не вистачає. Тож офіцерам дозволили не брати участь у змаганнях".

  Олександр Аргат, Андрій асауленко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.15Мб)

  Попередній матеріал
  Термін техогляду автомобілів продовжили на півроку
  Наступний матеріал
  Помер відомий французький письменник Моріс Дрюон
  Теги:
  Loading...