В. Теличенко: на затриманні Пукача спекулюють кандидати в Президенти

  Справа Ґонґадзе - може бути розслідувана, лише після викриття замовників цього злочину. Про це заявила адвокат вдови загиблого журналіста Валентина Теличенко. Напередодні у Генпрокуратурі заявили: уже знайшли усі фрагменти черепа, який може належати Георгію Ґонґадзе. Зараз триває експертиза. Хоча Мирослава Ґонґадзе наполягає: їх мають досліджувати іноземні фахівці.
  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Ґонґадзе: "Президент говорить про те, що він щодня контролюватиме слідчу групу. Я вважаю, що це була поспішна і занадто категорична заява, яка ставить під тиск слідчу групу. Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко розповідає про  те. що вона здивована моментом затримання Олексія Пукача - чи є політичний тиск чи ні?! Усі вони кандидати на вибори, які відбудуться невдовзі. Юрій Луценко розповідає про участь працівників МВС у затримці Пукача. Знаєте, у перемоги завжди багато батьків. Поразка зажди сирота. Тим не менш - спекуляції - уже є".

  Нагадаємо, Гія Ґонґадзе зник у Києві у вересні двотисячного. У листопаді того ж року - у лісі під Таращею на Київщині - знайшли обезголовлене тіло журналіста. Одного з головних фігурантів у цій справі - екс-начальника управління кримінального розшуку МВС Олексія Пукача затримали лише за девять років 21-го липня цього року.
  Попередній матеріал
  За півроку у Києві сталося вдвічі більше лісових пожеж аніж за увесь 2008-й рік
  Наступний матеріал
  ЕТА святкує 50-річний ювілей (репортаж)
  Теги:
  Loading...