В суді допитали батьків загиблого студента Ігоря Індила

  Батьків загиблого студента Ігоря Індила допитали у Деснянському райсуді столиці. Його родичі розповіли, що їм не дали детально оглянути сина. Утім, на його обличчі та тілі вони бачили численні синці.
  Крім того, батьки заперечують наявність будь-яких захворювань у сина, які б могли спричинити смерть. Зараз у слуханнях - перерва. Після неї у суді мають допитати свідків. Нагадаємо, Ігор Індило загинув торік у травні, у Шевченківському райвідділку міліції. Кримінальну справу порушили за фактом перевищення службових повноважень співробітниками міліції. Суд досліджує, чи на законних підставах Ігоря Індила доправили до відділку МВС.

  Олександр Плахотнюк, адвокат співробітника МВС Сергія Приходька: "Обвинувачення, яке висунуте зараз моєму підзахисному і іншому фігуранту по справі, воно не пов`язане зі спричиненням тілесних ушкоджень. Тому говорити про це зараз, про те, що якісь дії спричинили тілесні ушкодження, просто неможна".

  Олександр Заруцький, адвокат батьків Ігоря Індила: "Чомусь справа стосується саме незаконного затримання. Очевидно, якщо б ніхто в цій справі не помер - не було би навіть цієї справи про незаконне затримання. Хоча такі незаконні затримання, які тут були, вони відбуваються майже щодня. Тому ми розуміємо, що єдиним варіантом для держави, щоб більш менш заспокоїти, є зробити певну ілюзію кримінальної справи".

  Попередній матеріал
  Число жертв землетрусу у Туреччині зросло до 239 осіб [відео]
  Наступний матеріал
  Лісові пожежі в Австралії - поліція підозрює підпал
  Теги: