ФСБ
ФСБ twitter.com

В окупований Донецьк прибуло ФСБ РФ: шукають винних у розкраданні "гумконвою" – ІС

Під підозрою російських слідчих - так званий "міністр оборони ДНР" Кононова

В окупованому Донецьку працює комісія з Москви. До її складу входять співробітники російського ФСБ. Вони мають з'ясувати, хто розкрадає так званий "гумконвой" з РФ. Про це повідомив координатор групи"Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook. 

"У Донецьку працює комісія з Москви, до складу якої входять співробітники ФСБ РФ. Їх завдання - перевірка діяльності "міністра оборони ДНР" В.Кононова, який підозрюється у розкраданні "гуманітарної допомоги", яка надходила з Росії", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, раніше "радники" зі штабу "1-го АК ДНР" (ОК "Донецьк") у доповідях на ім'я керівництва Центру територіальних військ ПВО ЗС РФ саме на Кононова покладали відповідальність за махінації з фінансуванням місцевих бойовиків і російських найманців з РФ.

Зокрема, йшлося про хронічні невиплати у 2016 – на початку 2017 років так званих "бойових виплат" у низці частин і підрозділів цього "армійського корпусу".

Крім того, як повідомляється, розпочата "переатестація" працівників "Горлівського виконкому ДНР".

"Під час її проведення майже 50% питань стосуються "конституції ДНР", складу "ради міністрів ДНР", "героїв ДНР", символіки цього псевдодержавного утворення. Такий підхід викликає невдоволення з боку "держслужбовців ДНР", які вважають таку методику абсурдною, аналогічною до тієї, що існувала за часів СРСР", - зазначив Тимчук.

Нагадаємо, за даними української розвідки, машини 66-го "гумконвою" повезуть до Росії десятки тіл вбитих російських солдат

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Наслідки обстрілу терористами Бердянського на березі Азовського моря

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пожежу на Хрещатику ліквідовано – ймовірне часткове руйнування будівлі
Наступний матеріал
Трамп не схожий на людину, яка має "особливі стосунки" з РФ – Порошенко
Loading...