В Одеському оперному театрі пересварилися керівництво з трупою (репортаж)

  Передювілейний скандал. В Одеському оперному театрі керівництво посварилося із трупою. Виконувач обов`язків директора прагне реорганізації, оновлення репертуару і переведення артистів на "контрактні відносини". Ті ж твердять, Сергій Проскурня намагається перетворити театр на нічний клуб, а всі новації називають рейдерським захопленням.
  Олексій Єсін, 5 канал: "Вже через два роки після завершення капітального ремонту Одеський оперний дав тріщину. Розкол виник усередині театру. Творча еліта закладу звинувачує адміністрацію у спробах перетворити Оперний на нічний клуб. Не менш "темні" справи інкримінує директор частині трупи".

  Сергій Проскурня в кріслі керівника театру трохи більше двох місяців. Бізнес-план на стіні в його кабінеті свідчить – змінам бути. По-перше, творчим, бо репертуар потребує термінового оновлення. Першою ластівкою змін стала опера "Кармен". Вона ж і перетворилась на "яблуко розбрату". У старій інтерпретації "Кармен" востаннє побачили 13-ого червня.

  Соліст опери Анатолій Дуда у театрі 33 роки. Народний артист України виконує 43-ри партії. Опера "Кармен", на його думку, в усі часи була найпопулярнішою та безумовно прибутковою. Проти нової інтерпретації вистави Анатолій Дуда не проти, але зазначає, вона позбавить роботи багатьох.

  Немає чого робити вже зараз, зазначають актори. Вечірні вистави рішенням директора скасовані в розпал сезону, замість них на сцені - репетиції. Інше джерело невдоволення - запропонована акція "Ніч в опері", тобто концерти після 23-ої. Артисти кажуть - це вже спроба перетворити театр на нічний клуб. Проте найбільше трупу дратують наміри директора та Міністерства культури провести реорганізацію закладу. Відповідний наказ вже є.

  Звинувачення в.о. директора спростовує та запевняє справжні шахраї – по інший бік барикад.

  На власні очі, каже Сергій Проскурня, бачив аншлаг на "Іоланті", а це щонайменше 1500 глядачів в залі, а хтось навмисне занижує статистику - у звіті з тієї вистави цифри були утричі менші. Нині дві сторони конфлікту чекають на перевірку з Києва.

  Олексій Єсін, Сергій Іщенко, Одесі, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.90Мб)
  Попередній матеріал
  СП: БЮТ влаштував інформаційну провокацію проти сина Президента
  Наступний матеріал
  Закон "Про порнографію" набуває чинності
  Теги:
  Loading...