5.ua

В Одесі заблокували частину Внутрішніх військ і не пускають до Києва [відео]

  Жоден спезцпризначенець з Одеси у Київ, за неофіційними даними, так і не виїхав. Блокування машинами Євромайдану триває. Дві години тому активісти біля військової бази внутрішніх військ підкріпилися новими силами. Також неофіційно правоохоронці кажуть, що вирушати до столиці не бажають, через сильну ожеледицю на трасі Одеса-Київ.

  Нагадаємо, близько 2-ї ночі - у соціальних мережах з’явилася інформація, що одеських військовослужбовців підняли по тривозі, аби відправити до Києва. Біля військової частини одразу зібралися близько двох десятків активістів із національними прапорами. Дві міліцейські спецмашини прибули на місце і заблокували виїзд із частини. А потойбіч воріт - військові поставили вантажівку.

  Олександр Остапенко, депутат Одеської міськради: "По информации в «Фейсбуке», которую бросили, и которая косвенно подтверждается, части внутренних войск Одесского гарнизона подняты для отправки на Киев, подняты по тревоге активисты Одесского Евромайдана собрались для того, чтобы увидеть, выразить свою позицию, и, по возможности, заблокировать выезд внутренних войск на Киев".

  Активіст: "Нам кто-то может сказать, что здесь происходит"?

  Міліціонер: "Спросите вон у людей".

  Активіст: "Почему милицейская машина перекрыла въезд в военную часть"?

  Міліціонер: "Где милицейская машина перекрыла"?

  Активіст: "Вон «По програмне губернатора Одещины» спецавтомобиль".

  Міліціонер: "Я вам не могу никаких комментариев по этому поводу дать".

  Попередній матеріал
  Працівники «Беркуту» побили, обстріляли, роздягли та вигнали на мороз двох людей? [відео]
  Наступний матеріал
  Протистояння між активістами та правоохоронцями на Грушевського тривають і досі [відео]
  Теги:
  Loading...