dpsu.gov.ua

В Одесі викрили цехи, де підпільно шили одяг та незаконно утримували мігрантів із В'єтнаму

Правоохоронці виявили злочинні угруповання, які займалися незаконним виготовленням одягу під марками відомих брендів.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Згідно з повідомленням, на території Одеси та прилеглих населених пунктів оперативні працівники Одеського прикордонного загону спільно зі співробітниками СБУ та МВС виявили організовані злочинні угруповання громадян України та В'єтнаму, які нелегально виготовляють одяг та взуття. У якості працівників використовуються громадяни В'єтнаму, що незаконно потрапили в Україну та нелегально перебувають на її території.

За наявними даними, робітники в цехах утримувались поза власної волі, перебуваючи під фізичним та моральним впливом організованих злочинних угруповань. Документи, що посвідчують їх особу, примусово вилучалися з метою унеможливлення їх звернення до компетентних органів за допомогою, а пересування в примусовому порядку обмежувалося їх робочим простором.

Правоохоронці встановили адреси, за якими розташовані підпільні цехи з виготовлення контрафактної продукції. На 5-ти адресах виявлено майже 60 робітників - вихідців з В'єтнаму, без будь-яких документів. Також було виявлено спеціально обладнані місця для проживання робітників в цехах, більше 100 одиниць швейного обладнання, близько тисячі рулонів тканини, велику кількість готової продукції, пошитої під марками відомих брендів, таких як Adidas, Nike, Tommy Hilfiger.

Надалі виготовлена продукція мала бути реалізована оптом і вроздріб на промисловому ринку "Авангард" (7 км). Жодних платежів до державного бюджету при цьому не надходило.

Слід відмітити, що усі цехи розміщені в новобудовах, які ще не зареєстровані у встановленому порядку та не мають офіційних власників.

У відомстві зазначили, що нелегальних мігрантів передано представникам Державної міграційної служби в м. Одесі для подальшого з'ясування обставин. Наразі тривають спільні заходи та слідчі дії.

Нагадаємо, одеські фіскали виявили понад 1,5 тис блоків контрабандних цигарок.

‎  

/
/
/
/

Попередній матеріал
Грузинський журналіст: Ви думаєте, що Європа вас, Україну, підтримує?
Наступний матеріал
Витрати Міноборони на речове забезпечення для ЗСУ за рік зросли більш ніж у 10 разів