В Одесі відзначають Дні Львова [відео]

  Одесити святкують Дні Львова у своєму місті. Львівські книжки та ляльки, театральні вистави та вуличні концерти мають на два дні об`єднати Захід та Південь країни. До свята львів`яни надіслали подарунок - скульптуру Лева. Її встановлять на одній із центральних вулиць Одеси.

  "Зустрінемось у Львові" - під таким гаслом львів`яни розписують одеситам принади свого міста і запрошують завітати хоча б на один день на філіжанку запашної кави. Своєрідним символом днів Львова в Одесі стала вистава вуличного театру "Воскресіння" у самому серці Південної Пальміри – на Дерибасівській.

  Львівські ляльки - полонили одеситів. Окрім текстильних зайців і традиційних ляльок-мотанок львів`яни привезли багато керамічних виробів та вітражних янголів, які для одеситів є західноукраїнською екзотикою.

  Найбільше захоплення викликав лев-паяц – красивий та міцний. Розфарбував скульптуру відомий художник Володимир Кауфман і відтепер вона прикрашатиме одну з центральних одеських вулиць.

  Свято Львова - триватиме два дні. Ввечері біля Оперного театру розпочнеться вогняне шоу. А одесити вже розмірковують, чим дивуватимуть львів`ян навесні, коли у Львові розпочнуться "Дні Одеси".

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал


  Попередній матеріал
  Крим: забудовник залишив без житла 3 родини [відео]
  Наступний матеріал
  Гітлер, Сталін та Муссоліні ледь не отримали Нобелівську премію миру? [відео]
  Теги: