5.ua

В Одесі упізнають та ховають загиблих 2 травня городян

  В Одесі прощалися з одним із перших загиблих 2 травня. Андрій Бірюков отримав вогнепальне поранення на розі вулиць Дерибасівська та Преображенська.


  Куля потрапила на 10 см нижче ключиці та пробила праву легеню. Свідки кажуть, що хлопець загинув миттєво.

  Андрій – корінний одесит. Ріс у дворі на Малій Арнаутській, вчився у школі №118. Був учасником Євромайдану в Києві. У серпні йому мало виповнитися 36 років. Без батька залишився 9-річний син.

  Сьогодні в Одесі мають поховати 10-х загиблих, 6-х поховали вчора. Водночас, мешканці Одеси, які були свідками трагічних подій 2-го травня, наголосили: місцева міліція не тільки не вжила дій для запобігання зіткнень, а й допомагала сепаратистам атакувати проукраїнську ходу.

  Мешканець Одеси Юрій, очевидець трагічних подій, каже: "Обращался к руководству, что вот, с оружием стоят возле "Антошки", с пистолетом, потом на крыше, на "Афинах". За милицией полностью стояли с автоматами, стреляли – всё это уже видно в интернете, везде, в лицо все известны – откуда и что… Милиция расступалась, 5-6 человек вылетало, били граждан, добивали – потом назад, милиция расступалась и назад прятались".

  Міліція не діяла, бо вона – передусім керівництво – "проплачене", вважає очевидець. Чоловік вважає, що зараз Росія платить посадовцям Служби безпеки, управління внутрішніх справ, прокуратури, судів – щоб вони не діяли.

  За останніми даними МВС, на даний час упізнані тіла 38 з 46 загиблих в Одесі під час подій 2 травня. Ще п'ятеро вважають зниклими безвісти – повідомили в Одеській міліції.

  Сьогодні ж за події 2 травня в.о. Президента Олександр Турчинов зняв із посади голову Одеської ОДА Володимира Немировського, та призначив головою облдержадміністрації Ігоря Палицю.
  Попередній матеріал
  Володимир Кличко відклав весілля через події в Україні
  Наступний матеріал
  Міненерговугілля: Донецькі сепаратисти звільнили адмінбудівлю "Артемвугілля" у Горлівці