5.ua

В Одесі теж провели проросійський марш з "референдумом"

  Кількатисячним маршем пройшлися вулицями Одеси проросійські активісти. Як і в Донецькій, Луганській та Харківській областях на аналогічних мітингах, тут роздавали папірці, схожі на бюлетені, із запитаннями щодо статусу області та відносин із Росією.

  Одне з них звучало так: "Чи підтримуєте ви створення Новоросії із Одеської, Миколаївської та Харківської областей"? Масштабна хода рушила до будівлі облдержадміністрації, але минулося без штурму. Після скандувань та проросійських закликів, активісти повернулися назад на площу Куликове поле, де напередодні оголосили збір проросійських сил. Там планується проведення іще однієї акції на підтримку результатів кримського референдуму.

  Антон Давидченко, організатор мітингу на підтримку Кримського референдуму: "Мы вместе с Крымом, мы хотим поддержать право любого народа на самоопределение, чтоб людей наконец-то услышали. Мы должны достичь какого-то взаимопонимания, определиться с русским языком, определиться с реформой, пусть это будет либерализация, но это позволит сохранить Украину в целостности, государстве".

  Попередній матеріал
  В Харкові заарештували 25 учасників недавньої стрілянини
  Наступний матеріал
  Аваков запевнив – кордон з Росією майже перекритий
  Теги:
  Loading...