В Одесі святкування Дня Соборності ледь не переросло у бійку [відео]

  В Одесі святкування Дня Соборності ледь не переросло у бійку.

  Представники громадського руху "Молодіжна єдність" кинулися на свободівців, які прийшли покласти квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Розпочалась штовханина. До агресивних молодиків  долучилися і прихильники Сталіна з лозунгом "Путін наш пан". То ж - довелося втручатися правоохоронцям. Наприкінці акції, члени "Молодіжної єдності" заявили про намір спалити прапор УПА 29 січня - на день пам’яті героїв Крут.

  Павло Кириленко, голова одеського обласного осередку ВО "Свобода": "Ми не виступаємо, як провокатори, ми не кажемо, що прийдемо на годину раніше і будемо там щось палити, а, власне, оці наші опоненти, розповсюджували таку інформацію, ми узгодили з правоохоронними органами, що прийдемо".

   Антон Давидченко, голова руху "Молодіжна єдність": "Мы поставили главное требование, чтоб они не поднимали красно-черные флаги, но милиция нам это не гарантировала. С нами ряд спортсменов сегодня пришли и поддержка боксерского клуба в Одесской области, и я думаю, что  мы дальше будем готовить ребят, патриотически тренировать наших активистов".

  Попередній матеріал
  Парад на честь інавгурації Обами відбувся у Вашингтоні [відео]
  Наступний матеріал
  Гелікоптер упав на житловий будинок у Сан-Пауло
  Теги:
  Loading...