В Одесі поховали моряка з "Фаїни", який укоротив собі віку

  В Одесі поховали одного з членів екіпажу "Фаїни". 42-річного Юрія Лисютіна знайшли повішеним у власній оселі позавчора. Перед трагедію загиблий кілька днів не виходив на зв`язок. За припущеннями рідних та друзів, токар-моторист вкоротив собі віку через відсутність грошей, які йому нібито заборгував судновласник. Півтора року тому "Фаїна" пробула у полоні сомалійських піратів 134 дні.

  Матрос Олексій Кочерга та моторист Іван Гирилюк разом з Юрієм Лисютіним були у полоні в сомалійських піратів. Згодом разом намагалися вибити в судновласника зароблені у злощасному рейсі гроші. Кажуть, з ними також повністю не розрахувалися досі. Доведений до відчаю Лисютін саме через це міг накласти на себе руки, припускають моряки.

  Те, що судновласник заборгував Лисютіну гроші,  підтверджує й адвокат покійного. Віктор Недін розповідає, що після повернення з полону, через скрутне матеріальне становище Юрій Лисютін знову пішов у рейс від того ж судновласника. Після повернення йому виплатили лише чверть обіцяної компенсації. Як доказ, юрист демонструє копію контракту та платіжні документи, які це підтверджують.

  Представник судновласника заборгованість перед  Лисютіним спростовує. Розповідає, що покійного токаря-моториста зняли з другого рейсу, коли дізналися, що судно проходитиме через Аденську затоку.

  Колеги Юрія Лисютіна, з якими, за їхніми словами, досі не розрахувалися за злощасний рейс на "Фаїні", збираються і далі шукати справедливості і відвоювати зароблені гроші.

  Марина Шевченко, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  Попередній матеріал
  Звинувачення Тимошенко: лідерка БЮТ говорить про стару справу Кучми
  Наступний матеріал
  Світовий банк планує надати України $350 мільйонів кредиту
  Теги: