Одеська митниця СБУ

В Одесі намагалися незаконно вивезти з України медобладнання на 1 млн євро

  Зловмисники підробили документи для вивезення обладнання до Британії

  В Одесі митники вилучили медичного обладнання на 1 мільйон євро. Його незаконно намагалися вивезти з України.  Про це повідомили у прес-службі ГУ Державної фіскальної служби в Одеській області, передає УНІАН. 

  Як стало відомо, обладнання вилучили наприкінці минулого тижня.

  У ДФС відзначають, що "ендоскопічну систему об'ємної візуалізації 3D HD вартістю 1 млн євро ввезло в Україну одне з вітчизняних підприємств і розмістило під митним контролем на склад ще три роки тому. Тепер директор підприємства повідомив митниці: з огляду на те, що немає можливості оформити обладнання через митницю і реалізувати його, він має намір відправити його на адресу продавця - компанії у Великій Британії".

  Так зловмисники обґрунтували необхідність вивезення обладнання. Як підставу до митниці було надано додаткову угоду до контракту і лист компанії-продавця про готовність прийняти товар.

  Утім, під час перевірки законності вивезення ендоскопічної системи з'ясувалося, що підпис на додатковій угоді підроблено. Більш того, згідно з даними відкритих інформаційних джерел (сайт реєстру компаній Великої Британії Companies House) компанія-продавець ліквідована ще у вересні 2014 року.

  Наразі за фактом надання неправдивих даних і підробки документів складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Ендоскопічну систему, вартість якої згідно митної декларації становить майже 29,5 мільйонів гривень (1 млн євро), вилучили. 

  Попередній матеріал
  НАТО завершило перекидання військ на східний фланг – Столтенберг
  Наступний матеріал
  Парубій про реінтеграцію ОРДЛО: Це компромісний варіант для прихильників та критиків воєнного стану
  Loading...