МВС

Аваков розповів, коли і де відкриються сучасні сервісні центри МВС – інфографіка

Другим містом, де відкриється сервісний центр МВС, після Києва стане Дніпро

У п'ятницю, 22 липня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вперше опублікував графіки початку конкурсного набору стажистів по областях та орієнтовні дати відкриття нових сервісних центрів МВС. Відповідні графіки він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Так, згідно з графіком, другим містом, де відкриється сервісний центр МВС, після Києва стане Дніпро. Відкриття заплановане на 11 листопада цього року. У листопаді також планується відкриття сервісних центрів у Київській, Львівській, Вінницькій і Луганській областях.

"Важлива частина реформи сервісних центрів МВС України – це нові кадри! Тому у кожній області, по черзі, буде проведений конкурсний відбір персоналу нових центрів та стажування, під час якого кандидати отримають теоретичні та практичні знання від кращих тренерів. Після цього вони зможуть пройти конкурс на адміністратора у сервісному центрі МВС у своїй галузі", – додав чільник МВС.

Нагадаємо, у Києві замість МРЕВ відкрили перший сервісний центр МВС. За 9 місяців такі заклади запрацюють в усій Україні. Спектр послуг у сервісному центрі - такий сАмий, що й у звичайному МРЕВ. Зокрема, там можна зареєструвати авто, отримати посвідчення водія. Згодом - купити номер і навіть оформити зброю. Сервісний центр зробили за системою "відкритого приміщення". Черги - лише електронні. Жодних хабарів - обіцяють чиновники.

Попередній матеріал
РФ відновлює регулярне авіасполучення з Туреччиною
Наступний матеріал
Туреччина й надалі підтримуватиме територіальну цілісність України – посол

Надзвичайний стан у Туреччині можуть продовжити – Ердоган

Мерія Ніцци наказали знищити копії відеозаписів теракту 14 липня – ЗМІ

На Закарпатті попрощалися із легендарним 23-річним командиром роти 93-ї мехбригади Володимиром Ціриком

США допоможуть Туреччині розслідувати обставини спроби державного перевороту