В Мінсоцполітики заперечили, що Україна платить пенсії терористам "ЛНР"

  За дорученням глави Мінсоцполітики Павла Розенка Пенсійний фонд України перевірив інформацію голови Луганської ОДА Геннадія Москаля щодо виплати пенсій деяким особам, які працюють на окупованій бойовиками частині Луганщини.

  Про це у прес-службі Мінсоцполітики повідомили 5 січня.

  Зокрема повідомляється, що з 14 осіб, зазначених у списку, дві особи на обліку в органах Пенсійного фонду України як одержувачі пенсій не перебувають.

  Одинадцять осіб перебувають на обліку як одержувачі пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

  "Виплата пенсій зазначеним особам припинена з листопада 2014 року у зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 07.11.2014 № 595 "Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим  підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей", - підкреслили у відомстві.

  також повідомлено, що стосовно однієї особи триває перевірка щодо правомірності видачі довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи. За результатами перевірки буде вирішено питання подальшої виплати пенсії цій особі.

  Попередній матеріал
  Німеччина не бачить єврозони без Греції
  Наступний матеріал
  Прикордонники продовжують контролювати шляхи виїзду із зони проведення АТО

  Москаль оприлюднив список терористів "ЛНР", які досі отримують українські пенсії

  В Мінсоцполітики назвали максимальну суму виплат на родину переселенців

  У Мінсоцполітики доповіли про виплати родинам Героїв Небесної сотні

  Пенсійні виплати здійснюються без затримок - Мінсоцполітики