auto-mariupol.com

В Міноборони роз’яснили, як діяти учасникам АТО в разі відмови в безкоштовному перевезенні

  Відстояти свої права військовим може допомогти поліція

  Останнім часом у соцмережах часто трапляються повідомлення про бійців АТО, яким відмовили у безкоштовному проїзді у громадському транспорті.

  На цей випадок Міністерство оборони оприлюднило інструкцію, як військовослужбовцям діяти, щоб захистити свої права.

  "Якщо вам відомо про порушення закону персоналом якоїсь автостанції при продажу квитків учасникам АТО, перед зверненням до каси знайдіть хоча б одного свідка. Потім у його присутності поцікавтеся в касира наявністю вільних місць на потрібний вам рейс. І тільки після цього, якщо такі місця є, діставайте посвідчення УБД і просіть надати вам безкоштовний квиток. У разі якщо в касі вам у цьому з будь-яких причин відмовлять, викликайте адміністрацію автостанції і черговий наряд поліції", – йдеться у повідомленні у Facebook Міноборони.

  Те саме потрібно робити, якщо водій автобуса не пускає бійця у салон із безкоштовним квитком. Однак поліція в такому разі повинна скласти вже два протоколи: на водія автобуса і на підприємство, від якого він працює. Краще, щоб свідків було двоє і вони підписати протоколи.

  Якщо водій міського громадського автотранспорту відмовляється слідувати маршрутом, поки боєць АТО не сплатить за проїзд, попри наявність у нього посвідчення УБД, необхідно також викликати наряд поліції за телефоном 102.

  Попередній матеріал
  Відповідальність усього людства: сьогодні відзначається Всесвітній день тварин
  Наступний матеріал
  "Поки одні сіють хліб, інші мають його захищати": З'явилося проникливе відео до дня заснування 3-го полку спецпризначення
  Теги:
  Loading...

  У Міноборони навели нову статистику щодо статусу УБД та бойових виплат

  У Києві внаслідок збройного конфлікту загинув учасник АТО

  У Полтаві бійцю АТО відмовили у безкоштовному проїзді й побили