Скріншот відео

У Міноборони показали, як виглядатиме нова парадна форма

Степан Полторак провів стройовий огляд військовиків

Сьогодні, 17 серпня, на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу "Авіант" відбулася репетиція військових парадних розрахунків, які візьмуть участь у параді до Дня Незалежності. Про це повідомили в управлінні комунікацій та преси Міністерства оборони України.

"Під час репетиції Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів стройовий огляд особового складу, залученого в урочистостях. Основна увага була приділена перевірці готовності нових військових одностроїв, в яких військовослужбовці будуть під час параду", – мовиться в повідомленні.

Крім того, під час спілкування з військовослужбовцями міністр оборони висловив зауваження та пропозиції щодо деяких елементів нової форми, а також щодо підготовки самого заходу.

Також міністр зазначив, що попереду заключні репетиції на місці проведення військового параду – на Хрещатику.

Нагадаємо, 2 серпня Президент України Петро Порошенко заявив, що військовий парад на День Незалежності влаштовують, щоби вшанувати військових та об’єднати українців.

Як повідомляв 5.ua, перше загальновійськове тренування виступу до Маршу Незалежності відбулось на злітній смузі державного підприємства імені Антонова. У ньому взяли участь понад 200 військовослужбовців Національної гвардії України.

Попередній матеріал
У Франції на залізниці трапилась аварія: постраждали десятки людей
Наступний матеріал
Ситуація в зоні АТО: у Мар’їнці працює ворожа важка артилерія і снайпер

У Франції на залізниці трапилась аварія: постраждали десятки людей

Вперше у військовому параді з нагоди 25-річчя Незалежності України візьмуть участь резервісти

Військовий парад на Єлисейських полях – Франція відзначає День взяття Бастилії

У День Незалежності в Києві відбудеться парад військ – указ