5.ua

В Міноборони діє "гаряча лінія" аби громадяни повідомляли про правопорушення військовими

  Міністерство оборони України звертається до громадян з проханням оперативно інформувати оборонне відомство та відповідні органи про можливі факти вчинення правопорушень українськими військовослужбовцями. Зокрема, щодо незапланованих пересувань особового складу на бойовій техніці населеними пунктами, інших грубих порушень. Про це 23 березня заявили в оборонному відомстві України.

  "Останнім часом окремі політики та громадські діячі повідомляють через засоби масової інформації про начебто існуючі факти ганебної поведінки військовослужбовців ЗС України, які виконують завдання у визначених районахм", - стурбовані в МО України.

  В оборонному відомстві запевняють, що всі заявлені факти правопорушень з боку військовослужбовців будуть негайно перевірені Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України та, у разі підтвердження, отримають належну правову оцінку та відповідне реагування з боку оборонного відомства.

  В Міноборони підкреслили, що зазначене питання перебуває на постійному контролі у керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  "Питання, що стосуються можливих фактів корупційних проявів, зловживань посадовими особами, інших правопорушень можна поставити, зателефонувавши на номери "гарячої лінії", розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства оборони України, а також на особистий номер заступника Міністра оборони України Петра Мехеда: (067) 123-10-92", - повідомили в Міноборони України.

  Попередній матеріал
  В Харкові за Росію мітингують кілька сотень осіб, розбили одне авто
  Наступний матеріал
  Морські піхотинці підняли у небо над Феодосією український стяг
  Теги:
  Loading...