В Луганську пройшов чемпіонат України з автозвуку [відео]

  Чемпіонат України з автозвуку влаштували у Луганську. Обирали на ньому - найгучнішу автівку. Власники двадцяти двох автомобілів показували можливості своїх залізних коней - протягом 30 секунд вмикали музичне устаткування на повну гучність.

  Михайла Свиткіна прийшли підтримати друзі. У найвідповідальнішу хвилину, під час вимірювання рівня гучності автівки - підтримують герметичність кузова. Так зберігають три четвертих децибела, які впливають на кінцевий результат.

  Михайло Свиткін, учасник змагань з автозвуку: "Как будто что-то вибрирует, ты голову положил - и у тебя вся голова вибрирует. Машину я модернизирую в течении года, постоянко меняю компоненты, если все сложить – провода, усилители – денег ушло 200 тысяч".

  Змагаються у якості звуку у кількох видах. Усе залежить від кількості переробок в автомобілі, числа саб-вуферів та підсилювачів.

  Андрій Волинський, організатор змагань з автозвуку: "Замєри звукового тиску роблять із закритими дверима. Не дуже приємно, якщо 160 децибел чути. За новими правилами, якщо звук перевищує 150 децибел - люди не можуть знаходитись в машині".

  Щоби з`ясувати, у якій з машині музика найгучніша - усі водії отримали компакт-диски з однаковим записом. На півхвилини учасники вмикають магнітоли на повну потужність. Прилади вимірюють рівень шуму і виводять показники на екран.

  Олег Кузьменко, суддя змагань: "Есть прибор, придумали американцы. Он устанавливается в спеціально обозначенном месте – 30 см от правой стойки и 10 см от торпеды на лобовое стекло. В автомобиле, в котором превышает звуковое давление 170 децибел - может вылететь лобовое стекло".

  Переможці змагань з авто-звуку отримали кубки і призи - шумоізоляцію та автомобільні динаміки.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Вінницю на все літо прикрасили плетеними прапорами різних країн [відео]
  Наступний матеріал
  Масштабні повені у Китаї - щонайменше 16 загиблих
  Теги: