5.ua

В Луганську авто збило 2-х дітей на переході [відео]

  Лікарі кажуть - стан здоров'я обох потерпілих задовільний, їхньому життю нічого не загрожує. Мати дітей претензій до водія не має - каже, той одразу після аварії запропонував допомогу. Правоохоронці ж - внесли факт до єдиного реєстру досудових розслідувань. За попередньою інформацією, водій був тверезий, на пішохідному переході дітей просто не помітив, коли намагався уникнути зіткнення з авто попереду.

  Геннадій Григорьєв, завідувач травматологічного відділення Луганської міської дитячої лікарні №3: "Травмы у них черепно-мозговые, относятся к легким. Дети в сознании, не тяжелые. Смотрели их на сочетанную травму - не только череп, а и грудную клетку, тазовые органы. Пока благоприятно, тяжести не вызывает. Но, тем не менее, будут на стационарном лечении с 10 дней по сотрясению головного мозга".

  Ольга Сергієнко, мати постраждалих дітей: "Дети переходили дорогу, первая машина их пропустила, вторая, видно, просто не заметила их. Я сама всегда очень осторожно перехожу. Они были возле дома. Я зашла в магазин, а они переходили дорогу домой. Мы живем в двух метрах от дороги, где они переходили".

  Ольга Хомякова, прес-секретар управління ДАІ в м.Луганську: "Нерегулируемый переход - это место опасное как для пешеходов, так и для водителей. И, как правило, водители при приближении к пешиходным переходам игнорируют ПДД. Данный факт занесен в ЕРДР по ст. 286, ведется расследование. В зависимости от того, какие будут последствия у детей - такая будет и ответственность".


  Попередній матеріал
  Тюремники заперечили пом'якшення режиму утримання Лозинського
  Наступний матеріал
  В Росії затримали убивцю української спортсменки