подарунки 5.ua

В Івано-Франківську "помічники" святого Миколая готуються втілити мрії дітей бійців АТО

Для цього вони передають благодійникам побажання малечі та слідкують, аби мрії справдились

Івано-франківські  волонтери стають помічниками Святого Миколая. Добровольці збирають листи від дітлахів, чиї батьки служать на передовій і передають благодійникам, які й готують подарунки.

Малеча отримає презенти напередодні 19 грудня. Таких послань у центр допомоги учасникам АТО уже надійшло близько 80. Більшу частину дитячих побажань небайдужі прикарпатці вже заходилися виконувати.

Кожна дитина просить у святого Миколая різне. Так, 5-річна Софійка Дрогомирецька у листі просить, щоб в Україні якнайшвидше настав мир і її татко повернувся з війни. "Хочу, щоб тато швидко вернувся з війни, і мене було кому забирати з садка, з ким ходити гуляти, з ким сидіти, і ходити по морозиво", - каже маленька Софійка.

За мир в Україні Софійчин тато бореться на передовій від початку війни. На Схід чоловік вирушив у складі добробуту, а згодом вступив на контракт до 128-ї гірсько-піхотної бригади.

"Він був два рази поранений. І все одно після кожного поранення вертається захищати Україну. Він завжди був у гарячих точках: захищав Дебальцеве, був в аеропорту (ДАП), на шахті Бутовці. Зараз їх перевели у бік  аеропорту, і там вони далі перебувають", - розповідає дружина бійця Світлана.

Дещо інше бажання в 13-річної дівчинки. Вона попросила в Святого "Кобзар".

"Знайшла таку дівчинку, якій 13 років. Вона попросила дві книжечки. Я їй подарую ці книжки, Миколай їй подарує ці книжки:  "Кобзар" Тараса Шевченка та "Дівчинка на всі 100". Це, напевно, для дівчинки якась важлива книжка", - ділиться волонтер Наталія Федоришин.

Подарунки дітям волонтери вручать напередодні свята Миколая. Крім того, малечі підготують і казкове дійство.

Ольга Рега, Андрій Гаргара, Івано-Франківськ, "5 канал"

Попередній матеріал
Зустріч Савченко з ватажками бойовиків немає нічого спільного з народною дипломатією – Тука
Наступний матеріал
"Росія – вбивця", "Асад – вбивця": столицею Туреччини здійнялися протести проти звірств в Алеппо
Теги:
Loading...

Потяг із гостинцями від Святого Миколая рушив на Схід: на що чекати воякам

Як мрії набувають крил: у Кременчуці до вихованців інтернатів завітали "помічники" Святого Миколая