В Івано-Франківську у боржників за комірне вилучають майно [відео]

  Усі методи доречні: комунальники Івано-Франківська взялися за боржників. У місті створили чотири бригади, які вилучають майно боржників. На підприємстві кажуть, такі непопулярні заходи дають результати – кількість неплатників зменшується.

  Зазвичай комунальники навідуються до неплатника – після роботи.  

  Візит комунальників застав господаря квартири зненацька. 37-ти семирічний колишній військовий пояснює чому не сплачував теплоенергетикам.

  Боржник: "Я на пенсії, мама на пенсії, жінка одна працює, тато помер, доки на пам’ятник назбирали, а там - діти до школи, так і сталося".

  За шість тисяч боргу цьому мешканцю міста, Володимирі Логозі, доведеться віддати комп`ютер. Проте у молодого пенсіонера є два тижні, щоб розрахуватися перед комунальниками. Тоді вони повернуть його цінну річ. Такі дії, кажуть на підприємстві, законні. Адже, протягом двох місяців неплатника попереджають листом. 

  Руслан Коростіль, юрисконсульт «Теплокомунегерго»: "Всі справи передаємо в суд, де приймається рішення про примусове стягнення, накладається арешт на майно...".

  Щоправда, як кажуть на підприємстві,  вилучати квартири ще жодного разу не доводилося. Щотижня комунальники обходять щонайменше 400 квартир боржників. Містяни завинили  -  30 мільйонів гривень.

  Ярослав Карпінець, начальник відділу роботи з населенням КП  "Теплокомуненерго": "В порівнянні з минулим роком, не будемо виглядати гірше, вперше таке сталося. Всі роки борг збільшувався на 1.5- 2 млн".

  А ще у місті планують боротися з неплатниками через гучномовці. Комунальники хочуть обладнати спеціальними пристроями автомобілі, які курсуватимуть містом та оголошуватимуть прізвища недобросовісних платників.

  Анастасія Краснова, Антон Гетьманський, Івано-Франківськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Горлівці придумали - як уникнути афер з житлом сиріт
  Наступний матеріал
  У Венесуелі розбився літак - 23 людини вижили
  Теги: