5.ua

В Івано-Франківську мітингували на підтримку кримчан-патріотів України

  Підтримати кримчан, які не хочуть приєднання до Росії, вийшли івано-франківці. Попри сильний дощ та вітер, близько сотні містян вирішили підтримати українців зі сходу та Криму. Кажуть, революція триває, а тому потрібні щонедільні мітинги.

  Віче розпочали з промов священиків. Вони закликали до збереження єдності і територіальної цілісності України. Люди засудили агресивні дії Росії в Криму та висловили готовність боронити суверенітет та соборність нашої держави.

  Василь Попович, керівник Івано-Франківського штабу національного спротиву: "Сьогодні в нас виклики агресивної військової інтервенції. І ми сьогодні солідарні з Кримом, але з іншого боку ми сьогодні разом і маємо бути на сторожі власної землі, власної держави і власної хати кожного".

  Михайло Дзюбанюк, мешканець Івано-Франківська: "Серце болить за цілісність України, серце болить, тому що Україна повинна бути цілісна. Якщо ми втратимо Крим – ми втратимо всю Україну. Враховуючи, що робить Путін – він хоче всю Україну забрати від нас".

  Галина Лукасевич, мешканка Івано-Франківська: "Ми хочемо бути разом, невже не видно, що ми любим всіх, що ми приймаємо, що ми хочемо. Невже народ не спам’ятається – навіть той, чи на сході, чи на півдні, чи де би він не був – що ми любим всіх".

  Попередній матеріал
  Донецькі сепаратисти поштурмували адмінбудівлі і повернулись на площу Леніна (оновлено)
  Наступний матеріал
  Українські вояки проігнорували запрошення на псевдореферендум
  Теги:
  Loading...