abc.net.au

В Італії за 2 роки затримали близько 40 українців за підозрою в нелегальному перевезенні мігрантів

  У консульстві викрили схему, за якою працювали українці в Італії

  В Італії за два роки за підозрою у нелегальному перевезенні мігрантів затримали близько 40 українців. Про це повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, передає УНІАН.

  "За інформацією закордонних дипломатичних установ України в Італії, протягом 2014-2016 років на території Італії затримано та заарештовано близько 40 громадян України за підозрою в перевезенні нелегальних мігрантів", – зазначив Кирилич.

  За його словами, усі затримані працювали "за однією схемою".

  "Усі заарештовані повідомляли про одну і ту ж схему найму на роботу. Отже, в окремих містах України невідомі особи в мережі Інтернет оголошували пропозиції щодо роботи в туристичній сфері, зокрема, перевезення туристів на яхті. У місці прибуття їх зустрічали особи, які і пропонували роботу з перевезення туристів. Особи, що пропонували роботу, потім зобов'язували громадян України, які були членами екіпажів яхт, брати на борт осіб, які нібито були туристами і мали бути доставлені до певного призначеного пункту", – розповів представник консульської служби МЗС.

  Згодом з'ясувалося, що перевозили українці саме мігрантів.

  "З'ясувалося, що місію вони виконували іншу. Власне ту місію, яка потім була розцінена правоохоронними органами як дії з порушення законодавства країни", – розповів Кирилич.

  Нині консульство підтримує контакт з усіма ув'язненими громадянами України. Ситуацію тримають на пульсі, запевнили дипломати.

  Попередній матеріал
  Керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ доповів Луценку про злочини його заступника
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики: Реєстр одержувачів субсидій буде "закритим" і з обмеженим доступом