фото kvs.gov.ua

В’язні колонії на Запоріжжі взялись допомагати українському війську

  У Вільнянську – це Запорізька область – арештанти виготовляють металеві решітки для бронетранспортерів, одяг та амуніцію. Ув'язнені кажуть, у такий спосіб роблять свій внесок у перемогу над ворогом.


  У промисловій зоні колонії № 20 у райцентрі Вільнянськ кипить робота. Тут виготовляють протикумулятивне риштування для військової техніки. Такі решітки – незамінний елемент для будь-якої бронемашини, яка перебуває на передовій.

  Решітки – не єдина продукція колонії. Наприклад, колючий дріт буде незамінним при облаштуванні кордону.

  Чимало в'язнів ладні стати добровольцями до лав армії – та закон не дозволяє.

  "Из наших практически любой согласился бы пойти на защиту. У нас между собой бывают разговоры, и вобщем-то любой из здесь находящихся согласен пойти на защиту нашей Родины. Она у нас одна", – переконує засуджений Ігор Іванов.

  У цьому ж запевнив і керівник Вільнянської виправної колонії №20 Сергій Пронін: "Некоторые осужденные – скажу мягко – опаздывают даже на обед из-за, знаете, такого большого чувства патриотизма. Они вот работают, работают, а тут выход на обед, сигнал по распорядку дня – "Ой, подождите минутку, мы сейчас доделаем!" Понимаете, это мелочи по поводу перекура – они практически и не курят, если на то пошло".

  Замість цигарок, ув'язнені почали опановувати швейні машинки: шиють розвантажувальні жилети, одяг та білизну для солдатів.

  Михайло Воронов, Юрій Петришин, Запорізька область, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Індія готується до удару потужного циклону
  Наступний матеріал
  Суд розгляне справу офіцера донецького гарнізону щодо здачі зброї терористам
  Теги:
  Loading...