В галузі дотримання прав людини Україні надали майже півтори сотні рекомендацій від міжнародних організацій

  У міжнародному рейтингу з дотриманням прав людини Україна все ще перебуває - у другій сотні. Це констатують в офісі українського омбудсмана.

  Офіційний Київ у 2012-му отримав майже півтори сотні рекомендацій від міжнародних організацій щодо поліпшення ситуації в галузі дотримання прав людини. А це вчетверо більше ніж у попередні роки. Найбільше світову громаду турбує питання дискримінації, захисту прав дитини, забезпечення гендерної рівності. А ще - відсутність ефективного захисту від катувань та жорсткого поводження в місцях позбавлення волі. Відреагувати на рекомендації Україна має до кінця року. 

  Юрій Білоусов, представник Уповноваженого ВР з прав людини: "10 відсотків всіх міжнародних рекомендацій стосується проблеми катувань та жорсткого поводження. Так ось в цьому році нарешті виконала свої міжнародні забовязання в частині створення національного превентивного механізму. Створено окремий підрозділ, який має право будь-яку закриту установу України і перевіряти будь-що, що стосується умов утримання і поводження з особами які там перебувають. Станом на 1 грудня було здійснено 154 таких візити, а з наступного року ми починаємо долучати до цієї справи громадськість".

  Попередній матеріал
  Грицак отримав антипремію "Будяк року-2012"
  Наступний матеріал
  Міжнародний день прав людини відзначають сьогодні у світі
  Теги:
  Loading...