Фото із відкритих джерел

В ДП "Антонов" підтримують ідею використання аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоукостів

  В Кабінеті міністрів України, сформовано робочу групу з підготовки бізнес−плану щодо використання аеродрому "Київ−Антонов

  У ДП "Антонов" (Київ) підтримують пропозицію щодо використання аеродрому "Київ-Антонов", що входить до складу льотно-випробувальної бази підприємства в смт. Гостомель (Київська обл.) для обслуговування лоукост-компаній. Про це у середу, 19 липня, йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.

  Як зазначено у повідомленні, на виконання розпорядження прем'єр−міністра України Володимира Гройсмана, яке було надане під час наради за участю представників ДП "Антонов" в Кабінеті міністрів України, сформовано робочу групу з підготовки бізнес−плану щодо використання аеродрому "Київ−Антонов", смт. Гостомель, для обслуговування лоукост-авіакомпаній.

  "Цей аеродром сертифікований за 1 категорією ICAO, може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року. На теперішній час летовище використовується як порт для вантажних літаків та проведення льотних  випробувань. Розвиток його інфраструктури в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане корисним не лише для аеропорту, а й для регіону в цілому. Одним з важливих факторів стане створення нових робочих місць", - зазначили в повідомленні.

  У прес-службі також наголосили, що інформація, яка з'явилася в пресі щодо неготовності ДП "Антонов" до виконання поставленого завдання, є нічим іншим, як хибним викладенням фактів.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Попередній матеріал
  Парад військ і національний проект "Українська пісня" – Кабмін анонсував урочистості до Дня Незалежності
  Наступний матеріал
  Як Кабмін переконуватиме народних обранців підтримати пенсійну та земельну реформи – "Час. Підсумки дня"
  Loading...

  За рік маловідомий український аеропорт стане "базою для лоукостів" - Кабмін

  Ryanair vs "Бориспіль": журналісти розібралися, хто правий і що буде далі

  "На наших машинах літатимуть в усьому світі": Казахстан придбав український Ан-74 – Гройсман