5.ua

В Дніпродзержинську протестували проти реорганізації міського комунального підприємства

  Проти реорганізації комунального підприємства “Дорожник” мітингували його працівники у місті Дніпродзержинськ, що на Дніпропетровщині.

  Півсотні робітників зібралися біля міської ради, щоб висловити свій протест депутатам і запитати – коли буде заробітна плата за останні три місяці?

  Чотири місяці тому губернатор урочисто передав на баланс комунального підприємства “Дорожник” шість сучасних машин для прибирання вулиць, однак міська влада забрала документи та хоче передати техніку новоствореному комунальному підприємству.

  Люди підозрюють, що місцева влада спеціально зробила їхнє підприємство банкрутом, щоб не виплачувати заборговану за три місяці зарплату. Натомість створила нове – “Комсервіс”, яке має почати роботу з нуля. Хоч працівникам і пообіцяли, що всіх їх автоматично переведуть на роботу в нове підприємство.

  На сесії міської ради колектив звернувся до мера з питанням – коли ж будуть гроші? Однак конкретної відповіді люди так і не отримали.

  Окрім фінансового питання, працівників "Дорожника" непокоїть призначення на пост директора новоствореного комунального підприємства  колишнього генерального директора "Міськводоканалу" - Миколи Проші.  Його звільнили торік після трагедії, коли у відкритий каналізаційний колектор упала дворічна дитина і загинула. Тоді проти нього було відкрите кримінальне провадження - однак тільки за ухиляння від сплати податків. І досі суди не ухвалили ніякого рішення. Сам Проша запевняє - старі помилки хоче залишити в минулому.

  Жодних конкретних обіцянок від можновладців працівники КП "Дорожник" так і не отримали. Тож перегнали прибиральну техніку з плакатами та прапорами, на центральну площу міста. Прагнуть бодай так привернути увагу містян і депутатів до своїх проблем.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса

  Попередній матеріал
  На сьогодні ЦВК зареєструвала 14 кандидатів у президенти
  Наступний матеріал
  Міліція проведе місячник добровільної здачі зброї
  Теги:
  Loading...