5 канал

В день народження Богдана Ступки на Львівщині встановили погруддя

Легенді українського кіно Богданові Ступці сьогодні виповнилося б 76 років. На Львівщині у рідному містечку артиста Куликів пам'ятний день. Туди з'їхалися рідні актора, колеги та земляки. З нагоди дня народження легендарного артиста біля місцевого народного дому встановили його погруддя

Приїжджати у рідне містечко Куликів у день народження батька - це вже сімейна традиція, розповідає Остап.

"Він ніколи нікого в житті не запрошував на день народження. А так як день народження в один день з мамою з Марією з бабусею моєю, він просто приїздив в Куликів до хати і всі, хто знав, що в нього 27 серпня день народження не домовляючись всі приїжджали в Куликів святкувати", - розповідає син Богдана Ступки Остап.

27-го серпня легенді українського кіно Богдану Ступці виповнилося б 76. Видатний актор зіграв більше сотні ролей у кіно та театрі - від гетьманів і до генсеків.

"Ми переживаємо певний ренесанс, або відродження українського кіно, воно на чомусь має будуватися і ми маємо той фундамент і саме такі велети українського кіномистецтва, театрального мистецтва як Богдан Ступка, Іван Миколайчук… Воно якраз базується на тих, хто боровся в дуже не те що несприятливий, а в дуже важкий час", - зазначив міністр культури України Євген Нищук.

З нагоди дня народження у рідному містечку встановили бронзове погруддя Богдана Ступки. Автор пам'ятника "Товариш Богдана Ступки" львівський скульптор Василь Гурмак. Митець каже, прагнув показати велич Богдана в українському мистецтві

Богдан Ступка помер на 71-му році життя. Артист завжди повторював – головне не скільки ролей ти зіграв у житті, а що залишив після себе.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал".

Попередній матеріал
Вибух на складі зброї в Азербайджані: що відомо на тепер
Наступний матеріал
На стажування до Канади: На українських студентів чекають 60 вишів
Loading...

Історичну цінність – на металобрухт: На львівському Пагорбі Слави невідомі трощать надгробки

У Львові набирає обертів скандал через пам’ятник "совєцкому" союзу

Святкування з присмаком смутку: як у Львові відзначають День ВДВ

161-річчя Каменяра: Львів відзначає день народження Івана Франка

Виконувати обов'язки і ніколи не зрадити: сотні львівських курсантів присягнули на вірність Україні

Резонансне ДТП на Львівщині: Димінського можуть оголосити в міжнародний розшук – ГПУ