Утриматися від надмірного застосування сили під час сьогоднішніх масових акцій закликали правоохоронців посли ЄС в Україні

  Утриматися від надмірного застосування сили під час сьогоднішніх масових акцій закликали правоохоронців - посли Євросоюзу в Україні - Ян Томбінський та Сполучених штатів Джеффрі Пайєтт. Про це вони заявили після зустрічі з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком та чільником зовнішньополітичного відомства Леонідом Кожарою.

   

  Томбінський та Паєтт вимагають в української міліції докласти всіх зусиль, щоб уникнути загострення ситуації та дієво захищати свободу і безпеку учасників мирних зібрань. Посли ЄС і США також закликали правоохоронців якнайшвидше розслідувати кримінальну справу про жорстокий розгін Євромайдану в Києві і притягнути винних до відповідальності. Міністр же внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що дії спецпідрозділу «Беркут» проти демонстрантів на Майдані Незалежності стали наслідком провокації збоку самих мітингарів. На доказ він продемонстрував відеозаписи, які, начебто, свідчать про протизаконні дії протестувальників.

  Віталій Захарченко, голова міністерства внутрішніх справ України: «Офіційно самі організатори цих акцій заявили, і про це каже зараз керівник міліції і ми про це знаємо, бо всі чули і дивилися по тих подіях, звечора заявили, що акції в них закінчилися і вони розходяться. Та група осіб, яка залишилась на Майдані - їм запропонували перейти в любе інше місце на території міста Києва - на любий майдан. Хоч навпроти, хоч на ту площу, де зараз вони знаходяться і таке решта. Але ж вони на це не пішли».

  Попередній матеріал
  О 12 год. у Києві в парку Шевченка стартує Народне віче
  Наступний матеріал
  До Москви найближчим часом рушає Янукович
  Теги:
  Loading...