Утриматись від проникнення на територію Чорноморського флоту закликає МЗС України

  Утриматись від проникнення на територію Чорноморського флоту у Криму закликає громадські організації МЗС України. Питання щодо використання українських маяків - має вирішуватись виключно під час переговорів між Києвом та Москвою.

  Олег Волошин, директор департаменту інформаційної політики МЗС: "Російський військовослужбовець у випадку несанкціонованої його начальством спроби проникнення на територію того обєкта, який російська строна встановила свою охоррону він може просто вдатися до використання зброї тому що це напряму вимагає від нього військовий статус. Ми не хочемо перевторювати питанян маяків як це було у попередні роки в конфілктну ситуацію в Криму".

  Нагадаємо, сьогодні зранку - активісти молодіжної громадської організації "Студентське братство" - заблокували блокпост Чорноморського флоту біля Козачої бухти. Вони встановили там десять наметів і вимагають відкрити дорогу, яка веде до Державного океанаріуму. Напередодні, активісти проникли на територію одного з орендованих російською стороною маяків і вимагали повернути його Україні.  

  Попередній матеріал
  У Києві хочуть обмежити акції у День Незалежності
  Наступний матеріал
  Кравчук не вважає себе винним у «прихватизації» держвласності
  Теги: