5.ua

Утікачам зі Слов’янська радять не поспішати повертатись додому

  Переселенці зі Слов'янська, які тимчасово мешкають у Харкові, збирають валізи та мріють якнайшвидше повернутися додому. Утім, їх зупиняють повідомлення від військових про те, що місто не повністю розміноване.


  Частина переселенців у Харкові встигли знайти роботу та житло. Так, десятеро жінок працюють у кол-центрі, створеному меценатами та волонтерами, щоб допомагати людям із зони АТО. Останніми днями до закладу все більше звертаються мешканці Луганська та Донецька, а зі Слов’янська українські військові повідомляють про можливість небезпеки, розповідає директор кол-центру Григорій Дубейко каже: військові закликають не поспішати з поверненням, бо місто досі місцями заміноване, знаходять боєприпаси, та відсутні комунальні послуги та електропостачання.

  Повернутися до рідного Слов’янська мріє співробітниця кол-центру Тетяна Горохова. Жінка працювала провідним економістом в університеті Слов'янська, який ось-ось уже має запрацювати. Каже – ректор їздив до Києва, привіз дипломи для студентів, тож їх зберуть, роздадуть дипломи і будуть знову працювати, жити. "Я думаю, буде все у нас добре", – каже жінка.

  А тим часом жінки вивчають маршрути електричок та автобусів, які домчать їх із Харкова до Слов’янська.

  Попередній матеріал
  У Києві "замінували" кілька великих ТЦ і вокзал
  Наступний матеріал
  Геральдична палата оприлюднила новий дизайн гривні
  Loading...