styknews.info

Уряд повинен захистити українського споживача від ксенофобських російських книжок - віце-прем'єр

  Україні критично важливо вибудовувати гуманітарну політику в такий спосіб, аби суспільні цінності не роз'єднували, а об'єднували громадян. Якщо навчитися світоглядно запобігати війні, її не доведеться вигравати ціною страждань, смертей і збитків.


  Про це заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Сич на брифінгу "Українська книга в умовах інформаційної війни", повідомляє Урядовий портал.

  Серед важливих інструментів консолідації громадської думки віце-прем'єр назвав політику сприяння розвитку вітчизняного книговидання і книгорозповсюдження, а також відновлення діяльності відповідної Міжвідомчої комісії при Кабінеті Міністрів.

  "Нам вдалося перейти від активного діалогу з громадою в цій царині до вироблення ефективних механізмів співпраці в прийнятті державних рішень. Зокрема, в сфері невідкладного захисту українського книжкового ринку від надмірного імпорту, систематизації податкових пільг, популяризації читання й унормування проблем у сфері книговидання", - сказав він.

  Сич відзначив, що у зв'язку з рішенням уряду про введення секторальних санкцій стосовно продукції, виробленої в Росії, комісією запропоновано впровадити відповідні санкції і щодо книг російського виробництва.

  "Я далекий від того, аби стверджувати, що вся російська книга погана. Водночас, ми просто зобов'язані захистити українського споживача від ксенофобського видавничого продукту, спрямованого на дестабілізацію ситуації у країні", - наголосив віце-прем'єр.
  Попередній матеріал
  Бойовики звільнять місце падіння малайзійського літака, коли українські війська увійдуть у Красний Луч - РНБО
  Наступний матеріал
  Сектор Газа - "у критичному стані" - генсек ООН
  Теги:
  Loading...