5.ua

Уряд посилив соціальний захист військовослужбовців, які беруть участь в АТО

  Для посилення соціального захисту військовослужбовців із резервного фонду буде виділено 205,787 млн. грн. Відповідну  "Про перерозподіл деяких видатків Державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету" Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні 4 червня 2014 року.
  Про це 5 червня повідомляє "Урядовий кур'єр".

  Зокрема, встановлена винагорода за безпосередню участь в антитерористичних операціях, забезпеченні правопорядку на державному кордоні, у відбитті збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою військовослужбовцям, у тому числі строкової військової служби, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та водіям автотранспортних засобів Національної гвардії і Державної прикордонної служби. Сума винагороди визначена у розмірі 100% місячного грошового забезпечення і зарплати, але не менше ніж 3000 грн. у розрахунку на місяць.

  Ці кошти виплачуватимуть, починаючи з 1 травня 2014 року.

  Також встановлена одноразова грошова допомога членам сімей загиблих осіб та передбачені кошти на харчування особового складу.
  Попередній матеріал
  Обама тренується у спортзалі польського готелю – хіт Інтернету
  Наступний матеріал
  У Канаді чоловік розстріляв групу полісменів