Уряд: Ошукані клієнти радянського Держстраху зможуть отримати компенсації

  Нові дарунки від уряду. За чотири місяці після початку виплат ошуканим вкладникам Ощадбанку СРСР уряд оголосив, що тепер компенсації можуть отримати й ошукані клієнти радянського Держстраху.

  Гроші виплачуватимуть всім застрахованим особам, навіть померлим. Їхні родичі зможуть одержати кошти, якщо пред`являть свідоцтво про смерть. Сума компенсації - від ста п`ятдесяти до п`ятисот гривень на одну особу. Їх вже відзавтра почне виплачувати страхова компанія "Оранта", що є правонаступницею Держстраху. Вона отримала перший транш від Міністерства фінансів у три з половиною мільйони гривень. Загалом же у бюджеті на ці цілі передбачені десять мільйонів. Але ними компенсуватимуть лише вклади, зроблені до 92-го року року. Відповідну постанову про повернення страхових вкладів Кабмін ухвалив три місяці тому.

  Нагадаємо, одразу ж після початку виплат ошуканим вкладникам Ощадбанку СРСР числені економічні ескперти попереджали, що ці дії уряду призведуть до стрибка інфляції у країні. За три місяці після цього її рівень досягнув позначки у понад 9 з половиною відсотків. Такий ріст цін уряд обіцяв лише на кінец року. А Світовий банк згодом заявив, що товари й послуги в Україні у 2008-му подорожчають навіть більше, ніж минулого року.

  Попередній матеріал
  Сан-Франциско готується до естафети Олімпійського вогню
  Наступний матеріал
  У Китаї тибетські монахи знову влаштували акцію протесту перед журналістами
  Теги:
  Loading...