Ургант публічно вибачився перед українцями за невдалий жарт [відео]

  Спроба номер 2. Іван Ургант іще раз вибачився перед українцями за невдалий жарт - на цей раз публічно - в ефірі власної програми на Першому каналі. Російський телеведучий запевнив: що не хотів нікого образити і просто сказав дурницю. І не очікував, що це викличе таку гучну критику та спричинить міжнародний конфлікт.
  Іван Ургант, телеведучий: "Я хочу извиниться и попросить прощения у всех жителей Украины и у всех, кого задело мое неосторожное высказывание в телевизионной передаче "Смак". Поверьте, я действительно никого не хотел этим обидеть. Я просто сказал глупость, не подумав. И даже не мог предположить, что в юмористической программе, в программе, в которой я вобще никогда не говорю ни о чем в серьез, сказаная мною неудачная шутка, может вызвать такую острую реакцию в Украине, в стране, которую я очень люблю. Поверьте, я совсем не вкладывал в эту глупую фразу тот чудовищный шевинистический смысл, который увидели некоторые".

  Нагадаємо, в одному з випусків кулінарної програми "Смак", Ургант образливо висловився на адресу українців, сказавши цитуємо: "Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села" . Згодом через інтернет в Твітері шоу-мен перепросив, але досить своєрідно. Вітчизняне Міністерство Закордонних справ заявило, що не вважає це вибаченням.

  Попередній матеріал
  Вибух на хімзаводі у Техасі
  Наступний матеріал
  У Бостоні проведуть молебень за загиблими від вибухів на марафоні
  Теги:
  Loading...