Уперше за 25 років у Дніпропетровську облаштували відкриті ковзанки

  Уперше за двадцять п`ять років у Дніпропетровську облаштували відкриті ковзанки. Комунальники разом із рятувальниками залили близько трьох десятків місць для безкоштовного катання.

  Микола Іванович з вікна свого помешкання споглядав, як у дворі багатоповерхівки кілька днів поспіль заливали ковзанку. Каже, без сміху не можна було на це дивитися.

  Цей льодовий майданчик виявився не пристосованим для зимового дозвілля. Більшість води не встигла замерзнути та стікла в балку. На іншій ковзанці, яка розташована на шкільному подвір’ї, така ж картина

  Марія Вяткіна, 5 канал: "Безліч вибоїн та голий асфальт ось вона безкоштовна ковзанка в Дніпропетровську. Охочих її випробувати немає, і я не наважуюсь".

  Між тим, міська влада дебютне заливання ковзанок вважає успішним. Чиновники кажуть – для фігуристів-аматорів умови пристойні.

  Скільки коштувало місту створення ковзанок – у мерії не знають. Кажуть – цим питанням опікувалися керівники районів. Вони і домовлялися з рятувальниками.  

  Кореспонденти 5-го відвідали протягом дня шість із майже трьох десятків створених ковзанок.  Відпочивальників не побачили - на жодній. Натомість люди на ковзанах відпочивають на кризі однієї їз міських водойм. Кажуть - на чиновників не розраховують  - самі і кригу чистять, і за безпекою стежать.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Масовий безлад у бразильському штаті Байя через страйк поліції
  Наступний матеріал
  Європа потерпає від негоди
  Теги: