Фото uz.gov.ua

"Укрзалізниця" призупинила попередній продаж квитків до Криму з 27 травня

  У зв’язку з корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним ДП "Кримська залізниця" у графіку на 2014-2015 роки самостійно, без погодження з Укрзалізницею, було прийнято рішення тимчасово призупинити з 27 травня попередній продаж квитків на поїзди до півострова. Продаж квитків не здійснюється, як на внутрішньодержавні, так і на міжнародні поїзди, що курсують територією України.

  Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

  Як зазначають фахівці Укрзалізниці, корегування графіку руху пасажирських поїздів на 2014– 2015 роки викликане неузгодженістю розкладу руху поїздів між АР Крим і територією материкової України. Також є потреба перегляду графіку руху через значне зниження пасажиропотоку та введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій.

  Телеграма про відповідне рішення була направлена на залізничні адміністрації, у тому числі ОАО "РЖД" та Білоруську залізницю.

  Також на адресу Укрзалізниці з проханням призупинити продаж квитків та відкоригувати графік руху пасажирських поїздів звернулася й керівник самопроголошеного ДП "Кримська залізниця" Андрій Каракулькін. "Прошу тимчасово обмежити попередній продаж проїзних документів на пасажирські поїзди, причіпні і безпересадкові вагони відправленням із початкових станцій з 1 червня 2014 року призначенням на станції ДП «Кримська залізниця", - йдеться в телеграмі.

  На наступному тижні за ініціативи Укрзалізниці запланована трьохстороння зустріч представників Укрзалізниці, ОАО "РЖД" та Білоруської залізниці щодо врегулювання питання курсування поїздів та узгодження графіка на 2014 – 2015 роки.

  Нагадаємо, раніше з посиланням на російські ЗМІ повідомлялося, що між Україною та Росією може повністю припинитися залізничне сполучення.

  Попередній матеріал
  Австралія виявила сигнали "​чорних скриньок" зниклого Boeing 777 - Еббот
  Наступний матеріал
  Олланд: Холодна війна ніколи не припинялася і посилюється
  Теги:
  Loading...