Фото uz.gov.ua

"Укрзалізниця" скоротить кількість поїздів у Крим і Росію

  "Укрзалізниця" з введенням нового графіку руху поїздів на 2014-2015 роки, який набуде чинності з 1 червня 2014 року, має намір скоротити кількість поїздів у напрямку анексованого Кримського півострова й Росії у зв'язку з падінням пасажиропотоку.


  Про це на брифінгу повідомив начальник головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Ігор Бреус, передає УНІАН.

  Зокрема, в напрямку країн СНД у квітні-травні цього року пасажиропотік зменшився в середньому на 40%. У зв'язку з цим у діючому графіку "Укрзалізниця" вже скасувала поїзд №4/3 Київ – Москва, а в новому графіку скасує 9 пар поїздів у напрямку Росії, з них 3 пари поїздів формування "Укрзалізниці", 6 пар поїздів Російських залізниць. Також із 1 червня 5 пар поїздів курсуватимуть через день замість щоденного курсування: №90/89 Жмеринка – Москва, №78/77 Ковель – Москва, №6/5 Київ – Москва, №78/77 Маріуполь – Москва, №33/34 Москва – Одеса.

  Крім того, в новому графіку "Укрзалізниця" передбачила курсування 48 пар поїздів у сполученні з Кримом. Із них 21 пара поїздів формування українських залізниць, 8 пар – Білоруських залізниць, 19 пар – Російських залізниць.

  "Порівняно з минулим графіком скасовано 54 пари поїздів до Криму, це формування "Укрзалізниці" - 32 пари, формування СНД – 22 пари у зв'язку з відсутністю пасажиропотоку й технічних можливостей у зв'язку з введенням контрольних операцій по станції Джанкой і по станції Мелітополь", - повідомив Бреус.

  Крім того, за його словами, було ухвалено рішення скоротити кількість вагонів у поїздах у Кримському напрямку в середньому на 5 вагонів - до 13 вагонів.

  Загалом у новому графіку "Укрзалізниця" передбачила курсування 246 пар пасажирських поїздів, що на 39 пар менше, ніж було передбачено в графіку руху на 2013-2014 роки. Зокрема, це 159 пар цілорічних поїздів (на 5 пар менше); 31 пара сезонних поїздів (на 56 пар менше), а також 56 пар поїздів за необхідності.

  Також передбачено курсування 70 пар поїздів формування країн СНД, що на 23 пари менше показника минулого року, з них 27 пар цілорічних поїздів, 16 сезонних поїздів і 27 пар поїздів за вказівкою.
  Попередній матеріал
  МЗС висловило протест проти виборів у Криму
  Наступний матеріал
  Прокуратура порушила кримінальні справи проти Лукаш і Портнова
  Теги: