5 канал

Україна трохи недооцінює значення європейської суспільної думки - експерт

Через півроку-рік об'єктом уваги, в тому числі Росії, буде європейська суспільна думка

Результат референдуму в Нідерландах будуть оцінкою самого Європейського Союзу. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила політичний експерт Олеся Яхно.

"Цей референдум (в Нідерландах - 5.ua), оцінка, яка буде там дана, багато в чому це оцінка, яка стосується самого Європейського Союзу і того, як бачать, зокрема, голландці, який у них підхід до того, мусить чи не мусить розширюватися Європейський Союз загалом. Водночас, ми трохи недооцінюємо значення європейської суспільної думки, а мені здається, що якраз у найближчі півроку-рік саме увагою, в тому числі Росії, зокрема об'єктом цих зусиль буде саме європейська суспільна думка. Навіть не стільки вже самі громадяни Росії чи, скажімо, мешканці окупованих територій. І це пов'язано не лише з референдумом, тому що наслідки референдуму, результат може використовуватися в подальших інформаційних кампаніях, які можуть стосуватися і безвізового режиму, і взагалі того, наскільки єдиною чи неєдиною буде позиція країн Європейського Союзу", - сказала вона.

Експерт наголосила: "Мені якраз хочеться, щоб Україна не недооцінювала саме роботи над суспільною думкою. І ця робота залежить, в першу чергу, як від нас самих, від наших внутрішніх подій, які не пов'язані з Росією, так і, звичайно, з реагуванням на ті чи інші інформаційні кампанії з боку Російської Федерації".

Нагадаємо, уряд Нідерландів остаточно вирішить долю асоціації України з ЄС тільки після 12 квітня.

Попередній матеріал
"Динамо" сенсаційно програло "Олександрії" в Кубку України
Наступний матеріал
Референдум у Нідерландах: оприлюднено перші дані екзит-полів
Теги:
Loading...

Жителям Нідерландів подають викривлену інформацію щодо питання референдуму - Ємець

Гончаренко озвучив останні дані щодо явки нідерландців на референдумі

Референдум у Нідерландах: прогнози соціологів

Явка виборців на референдумі в Нідерландах зростає

Прем'єр-міністр Нідерландів закликав голосувати за асоціацію з Україною

5 канал - трансляція наживо