5.ua

Українцям розкажуть про шкоду корупції

  "Корупція вбиває" – соціальна реклама з таким гаслом незабаром з'явиться на вулицях 11-ти міст України. Антикорупційну кампанію запускає міжнародна організація TransparencyInternational.

  Експерти, які борються з хабарниками в усьому світі, планують розмістити на рекламних площинах плакати з зображенням вчителів, суддів, лікарів. Супроводжуватимуть картинки написи: "Корупція вбиває", "Корупція розбещує" та "Корупція грабує". Паралельно TransparencyInternational допомагатиме юридичними консультаціями тим громадським організаціям, об'єднаннями чи конкретним людям, які стикнулися з хабарництвом. Перші білборди з антикорупційними гаслами з'являться вже за тиждень. 151-ну рекламну площину для соціального проекту безплатно надали рекламні агенції. Самі ж ініціатори кампанії з бюджету організації оплатять друк та розклейку плакатів. На це піде близько 8-ми тисяч доларів.

  "Це має трошечки здивувати людей. Коли ми робили тестування цих плакатів, винесли величезні плакати – люди зупинялись в певному шоці, потім виникала агресія, далі виникало питання – що робити?", – ділиться Олексій Хмара, виконавчий директор Transparency International в Україні.

  Попередній матеріал
  На материкову Україну з окупованої території АР Крим прибуло вже 2068 осіб
  Наступний матеріал
  Донецька прокуратура встановила причетних до нічних штурмів
  Теги:
  Loading...