Електроенергія
Електроенергія ysia.ru

Українці вперше отримали компенсації за неякісні послуги електропостачання – НКРЕКП

Переважну більшість компенсацій сплатили "Одесаобленерго" та "Київобленерго"

В Україні вперше майже 1 тисяча споживачів отримала компенсацію від обленерго за недотримання стандартів якості електропостачання. Про це повідомляє "Економічна правда", посилаючись на прес-службу НКРЕКП. 

"Уперше в Україні 913 споживачів отримали у 2017 році компенсацію за неякісні послуги з електропостачання на загальну суму 116950 грн від восьми обленерго", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, переважну більшість компенсацій (90%) сплатили "Одесаобленерго" та "Київобленерго".

Так, 428 мешканцям Одещини компенсували трохи більше 67 тисяч гривень, а 380 мешканцям Київщини – 38 тис. гривень.

"Водночас 2017 року повинні були отримати компенсації майже 120 тисяч споживачів. Це може свідчити про невиконання компаніями вимог Порядку забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання або надання недостовірної інформації у формах звітності", – констатується в повідомленні.

Відтак, питання щодо компенсацій ще 120 тисячам споживачів буде вирішено після проведення перевірок Нацкомісії.

"Враховуючи зазначене, регулятор у 2018 році при здійсненні перевірок обленерго особливу увагу приділятиме виконанню компаніями вимог Порядку щодо надання компенсацій споживачам. У разі підтвердження порушень компанії зобов’яжуть надати споживачам компенсації у подвійному розмірі", – наголошують у НКРЕКП.

Також у комісії заявили, що НКРЕКП планує "вилучати в обленерго зі структури тарифів на передачу електроенергії місцевими електромережами та/або постачання електроенергії за регульованим тарифом кошти у п’ятикратному розмірі від суми невиплаченої компенсації".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Через відсутність води і світла понад 200 киян блокують Харківське шосе – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чому Колумбія зацікавилась ситуацією на сході України
Наступний матеріал
У Дніпрі "втомилась" маршрутка з пасажирами
Loading...