svagonews.com

Українці стали менше відпочивати за кордоном

  У зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні, девальвацією національної валюти та воєнними діями на Сході країни, туристичний потік українців за кордон у січні-серпні 2014 року скоротився на 35-40%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.


  Про це на прес-конференції у Києві повідомив комерційний директор компанії Tez Tour Аркадій Маслов, пише УНІАН.

  "Падіння ринку виїзного туризму коливається від 35 до 40%... Проте ми дивимося досить позитивно на наступний сезон – на сезон Єгипту, гірськолижної Європи і, відповідно, на майбутній сезон влітку", – сказав він.

  Також присутній на прес-конференції директор з продажу і маркетингу туроператора TUI Ukraine Тарас Демура підтвердив озвучене Масловим скорочення турпотоку, відзначивши, що змінилися і переваги українців, зокрема, впав попит на дорогі путівки.

  "У цілому всі країни впали однаково, єдине, що більше впали дорогі продукти – п'ятизіркові, сегмент luxury і таке інше. Є невелика тенденція до того, що люди купують на більш тривалий термін дешевші готелі", – розповів він.

  За його словами, поточного року також спостерігається зниження вартості турів у валюті, проте зважаючи на девальвацію гривні у нацвалюті тури зросли в ціні.

  Також Демура зазначив, що падіння турпотоку українців більшою мірою торкнулося країн, офіційною валютою яких є євро.

  "Більше постраждали країни, ціноутворення в яких прив'язане до євро, менше постраждали Туреччина, Єгипет", – повідомив він.

  У свою чергу аташе з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні Берат Їлдиз озвучив дані, згідно з якими зниження турпотоку українців до Туреччини цього року склало 8%, при тому, що турецький напрямок на сьогодні є лідером з виїзного туризму в Україні.

  "За перші 8 місяців 2014 року Туреччину відвідало більше 488 тис. українців, що демонструє нам падіння на 8%, порівняно з минулим роком. Звичайно, таке падіння є наслідком і тих політичних подій, які відбувалися в Україні, і того, що відбувається з курсом національної валюти", – заявив він.
  Попередній матеріал
  Курс російського рубля встановлює нові антирекорди
  Наступний матеріал
  США бомбардували головний газопереробний завод Сирії
  Теги:
  Loading...