Українці підтримують страйк донеччан: в Луцьку - дзвонами, в Запоріжжі - гудками

  Акцію протесту проти сепаратистів на Донбасі підтримали сьогодні волиняни. Віднині у Луцьку щодня о 12-тій битимуть у церковні дзвони в усіх храмах і монастирях протягом 10-ти хвилин – і так до неділі.


  Тут щодня відправлятимуть молебні за єдину та неподільну Україну. У волинській єпархії кажуть: це їхня підтримка попереджувального страйку на підприємствах Донбасу проти сепаратизму й тероризму.

  "Україну ми сприймаємо як одну державу, і тому це як на руці пальці: який палець не зачепи – болить вся рука. Тому все, що відбувалось в Україні – і в Криму, і в Києві, і те, що сьогодні відбувається в Донбасі – не є для нас якимось далеким і чужим. Воно є близьке, воно є нашим" – каже митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

  На підтримку донеччан загули й п’ять запорізьких заводів-гігантів. Рівно опівдні на комбінатах "Запоріжсталь", "Запоріжкокс", "Запоріжвогнетривкий", Залізорудний комбінат та Феросплавний завод щоденно лунатимуть трихвилинні гудки – на знак єдності України. Однак, на відміну від своїх донецьких колег, запорізькі робітники роботу підприємств не зупиняли.

  Працівники кажуть – це їхній вияв солідарності із борцями за мир на Донбасі. Запевнили: гудітимуть щоденно – поки не виправиться ця ситуація.

  Нагадаємо, вчора на Донеччині пройшов попереджувальний страйк проти сепаратизму і насильства, а найвпливовіший політик і бізнесмен регіону, Рінат Ахметов, закликав до боротьби із "пройдисвітами" з так званої "Донецької республіки".
  Попередній матеріал
  ДАІ почало видачу посвідчень нового зразка
  Наступний матеріал
  У ЦВК презентували нові системи захисту скриньок і пакетів для бюлетенів