Українці не втікають масово до РФ – харківські прикордонники

  Повідомлення про масову втечу українців до Росії спростовують харківські прикордонники. Заявляють: кількість людей, які їдуть до федерації дорівнює кількості тих, хто з Росії заїжджає на територію України.

  Загалом близько чотирьох тисяч людей з обох боків - це дорівнює показникам лютого минулоріч. У прикордонслужбі додають, що працюють у посиленому режимі: ретельно перевіряють автобуси з людьми, які перетинають державний кордон, а особливу увагу звертають на те щоб до України не потрапили найманці для участі у вуличних провокаціях, зазвичай це молоді люди спортивної статури. Що ж стосується інформації про підтягування російської військової техніки до кордонів України прикордонники її спростовують.

  Дмитро Журавель, заступник начальника ВПС «Дергачі»: «За минулих дві доби пропущено понад вісім тисяч на в’їзд і понад вісім тисяч на виїзд громадян. З них понад дві тисячі громадян України туди і назад і знову ж таки понад дві тисячі громадян інших держав, ну більшість з них Російська Федерація. Жодного осіб які перетнули державний кордон не забажали мати статус біженця. Немає ніяких як вже говорять танків немає, жодних під’їзду техніки ми візуально не бачимо. Це і знову ж таки це підтверджують і ті громадяни, які перетнули кордон».

  Попередній матеріал
  Міністр РФ пропонує українцям жити на Далекому Сході
  Наступний матеріал
  До України прибуде спеціальна місія ОБСЄ
  Теги:
  Loading...