Українці не бояться народжувати і одружуватися 29-го лютого

  Сьогодні 29-те лютого. Ця дата трапляється раз на чотири роки. Цей день був введений в календар за часів римського імператора Цезаря для точності літочислення, бо астрономічний рік не дорівнює календарному. Астрологи тепер щедрі на поради: кажуть, цей день не простий і не надто сприятливий. Як почуваються при цьому нинішні іменинники і чому українці не бояться в цей день народжувати і одружуватися - розповість Ольга Петрів.

  Денис по-святковому дубасить по барабанах. Він народився саме в цей специфічний день, який то зникає, то знову з`являється в календарі. 29-е лютого.

  Денис Леміш, іменинник: "Два последних дня рождения я не отмечал вообще. Завалился спать - звоните, поздравляйте - никого не хочу ни видеть, ни слышать".

  Астрологи вкупі з нумерологами про таких, як Денис кажуть: щасливчики, унікуми, навіть пророки.

  Людмила Савіна, нумеролог: "В древности рожденных 29-го февраля даже, как бы, охраняли и сопровождали, потому что они пришли с определенной миссией".

  Барабанщик Денис пророка в собі не розгледів досі. Сьогодні він поламав барабанні палички і розбив чашку з кавою. Утім, і ці халепи іменинник не приписує своїй ексклюзивності.

  Денис Леміш: "Ничего особенного во мне, как в индивидууме, нету. Но от - родился 29-го февраля. Меня мама как-то с детства приучила, что это круто".

  Коли йому стукнуло тридцять, його дня народження не було ні в календарі, ані в реальності. Так само непомітно пролетів і тридцять перший. І от - діждався. Сьогодні Денису 32. Та він на свої літа не виглядає і завжди ділить їх на чотири.

  Журналіст: "Який у тебе сьогодні день народження по рахунку?"

  Денис Леміш: "Восьмой".

  Людмила Савіна, нумеролог: "Этот день называется в нумерологии "день вечной молодости".

  У цьому пологовому будинку - день як день.

  Світлана Домбровська, заступник головного лікаря пологового будинку: "Роды идут своим чередом".

  Тут от-от зявиться на світ Божий уже шосте на сьогодні немовля. Майбутній татусь випромінює щастя.

  Віталій Донцков, майбутній тато: "Думаю, это большое счастье родить... Вернее, иметь сына, родившегося 29-го числа. Потому что он редкий, раз в четыре года". 

  А це - Марійка. Вона у цьому пологовому будинку - перше маля, що попросилося на світ саме 29-го лютого.

  Ірина Сичова, породілля: "Захотела именно 29-го февраля родиться. Все родственники говорили, что не нужно. Но ребенок сам выбирает, когда ему родиться. Абсолютно не расстраиваемся - даже наоборот". 

  Цей день людям дається, як бонус. Додаткова доба для всіх, хто наробив дурниць, а виправити не мав часу. День нелегкий і не надто сприятливий, лякають астрологи.

  Олена Калантарова, голова Спілки астрологів України: "С точки зрения астрологии, 29-е февраля существует, как некий период работы над ошибками".

  Та ці парочки в екстра-день зайнялися не роботою над помилками, а пішли до РАГСУ. Що 29-те лютого принесе їм розлуку - не вірять

  Юлія та Дмитро: "В астрологию тоже особо не верю. Мы счастливы и нам хорошо. Талисманы у нас есть - вот".

  Ірина та Дмитро: "Хотелось внести что-то необычное в нашу будущую, теперь уже семейную жизнь - бросить вызов высокосному году".

  Сьогодні в Центральному РАГСі столиці кинули виклик високосному року п`ять пар. Та астрологи продовжують лякати - вибори київського мера чи депутатів Верховної Ради краще у цей високосний рік не проводити - бо буде ще гірше.

  Ольга Петрів, Людмила Голоднік та Валерій Савицький, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Всесвітня боксерська рада дискваліфікує Дерека Чісору
  Наступний матеріал
  У Фінляндії останній день обміну марки на євро
  Теги: