Українці на свята економити не будуть,- експерти

  Зекономити на чому завгодно, але не на новорічному святкуванні. Так характеризують настрої українців соціологи.
  Як українця кризою не годуй, а свято - це святе. Попри економічно складне закінчення 2008-го, новий 2009 рік українці зустрінуть якщо не з великим оптимізмом, то принаймні точно з Дідом Морозом, ялинкою та купою подарунків.

  Експерти запевняють, незважаючи на скорочення прибутків громадян та передноворічні викрутаси курса гривні - на подарунках українці економити не будуть. Серед найбільш бажаних - закордонні тури, книги, мобільні телефони, побутова техніка.

  Діна Немирович, аудитор: "Топ самих желанний падарков возхглавляют косметика парфюмерия и ювелирние украшени часи!"

  Олексій Павленко, виконавчий директор групи компаній: "Ми будем гнаблюдать некое смещение по продуктовойц линейке, в сторону более дешевих покупок, но подарки все равно будут".

  Подарунки будуть, впевнені і на владному олімпі України. Непрості  смертні кажуть, що також позатягують паски, хоча постити за новорічним столом не будуть, та й настрій мають оптимістичний.

  В рейтингу щедрості на новорічні свята українці одні з найскромніших. Згідно досліджень найменш скупі - ірландці, вони готові витратити на свято понад 1300 Євро. Українці ж шикануть в середньому на 1000 гривень. Але у відсотках від прибутку - це чимало. Адже ми на святі не економимо!

  Вікторія Луцько, 5 канал
  Попередній матеріал
  Палестинська ракета влучила у дитячий садок в Беєр-Шеві
  Наступний матеріал
  Понад 300 моряків у полоні сомалійських піратів,- "Морський бюлетень"
  Теги:
  Loading...