Український перукар встановив рекорд - стриг наосліп двома ножицями [відео]

  Двома руками одночасно і наосліп - така стрижка дотягнула до рекорду у Національному реєстрі. Перукар Олег Максак із зав’язаними очима понад півгодини наводив лад на голові волонтер. Кажуть: краса потребує жертв, тож без порізів - не минулося.

  До стрижки на рекорд готується перукар Олег Максак. Наосліп двома руками одночасно стригтиме вже в 27-ме. На такі експерименти його спонукав винахідник Леонардо да Вінчі.

  Олег Максак, перукар: "Методика да Винчи Леонардо, когда он начал писать с права на лево. Я решил развить два свои полушария мозга и начал писать с права на лево, с лева на право, потом перевернул эти слова. Так как я парикмахер - решил применить это в своей работе, двумя руками начал стричь и, скажем так, ради любопытства просто закрыл глаза".

  Зголосилася на експеримент із зачіскою Ольга Журова. Побажання має одне:

  Ольга Журова, модель: "Прохання було, щоб було не дуже багато волосся зістрижено. Ну і звичайно хочеться, щоби вуха також лишилися - це для мене дуже важливо".

  Із чорною пов’язкою на очах Олег впевнено береться за волосся і ножиці. У хід ідуть інтуїція та досвід. Ольга спершу зберігала спокій, та нерви похитнулися, щойно до рук незрячий майстер взяв двоє ножиць.

  Без крові не минулося - перукар порізав собі руку. Каже, через хвилювання. Результатом експерименту залишилися задоволені усі.

  Ольга Журова, модель: "Це відповідає моєму стилю життя, така зачіска. І відчуття, звичайно, нереальні".

  Хоч Ольгу стригли і в екстремальних умовах, та її зачіска вийшла цілком пристойною - оцінюють інші перукарі.

  Юрій Грабовський, перукар: "Там класическая форма, возможно, где-то подчистить надо будет - но закрытые глаза есть закрытые глаза. Все замечательно, модели это все подходит".

  Перукарське досягнення Олега Максака занесли до Національного реєстру рекордів. Аналогічних зачісок - ще не було, розповідають експерти.

  Віталій Зорін, експерт Національного реєстру рекордів: "Если кто-либо решится повторить это в Украине - уже будет ориентир. Стрижка заняла 39 минут. Он несколько минут стриг одновременно двумя ножницами, что тоже было весь уникально".

  Ольга ж зібралася іти на корекцію цієї зачіски - за півроку.

  Ксенія Дворнікова, Юрій Гончаренко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Уряд Сербії налагоджує стосунки із Косово
  Наступний матеріал
  У Києві авто провалилось під землю через прорив теплотраси [відео]
  Теги:
  Loading...