Український народ щедріший за владу

  Український народ щедріший за владу. Сума "Народної шевченківської премії, яку нещодавно вручили письменникові Василю Шкляру, суттєво перевищила розмір офіційної. Про це він повідомив під час обговорення свого роману "Чорний ворон" у Києві.
  Нагадаємо, цьогорічні лауреати отримали по 260 тисяч гривень. А от Василя Шкляра, попри позитивне рішення Шевченківського комітету, лауреатом так і не назвали. Письменник завчасно звернувся до президента із проханням відтермінувати вручення до того часу, коли при владі не буде цитуємо - українофоба Дмитра Табачника. Українці вирішили компенсувати фінансові втрати авторові своїми пожертвами. Народну Шевченківську премію вручили в квітні у Холодному Яру на місці останнього бою головного героя роману - Василя Чучупака. Усі отримані кошти автор "Чорного ворона" планує спрямувати на екранізацію свого роману.

  Василь Шкляр, письменник: "Роман в оригіналі прочитав видатний польський режисер Єжи Гофман. Цей твій йому сподобався і він готовий його екранізувати. Залишається сформувати бюджет, а це теж режисер скаже скільки потрібно грошей. Є вже люди, відомі, багаті, які зголосилися фінансувати.

  Попередній матеріал
  Останнє прижиттєве аудіозвернення бін Ладена оприлюднила "Аль-Каїда"
  Наступний матеріал
  До будівлі реактора "Фукусіма-1" вперше зайшли люди
  Теги: